מיחזור פסולת מתכת וברזל

בזכות ההקפדה ותשומת הלב הרבה שאנו מקדישים לתהליך המיון הקפדני, היסודי והמדויק שלנו אנו יודעים אילו פסולת ניתן למחזר באופן מוצלח ויעיל תוך שאיפה מתמדת למחזר עד כמה שניתן. אנו מקפידים שכל מתכת בה אנו רואים פוטנציאל להתכה מחדש ושימוש נוסף תעבור את התהליכים הדרושים על מנת להפוך אותה ליעילה שוב. כל זאת תוך הבנה מעמיקה של החשיבות הטמונה בתהליכי המחזור השונים ומדוע תהליכים אלו קריטיים עבור איכות הסביבה.

למי מתאים השירות?

באופן כללי- לכל מי שעוסק במתכות מסוגים שונים. אם אינכם בטוחים אל תהססו ליצור אתנו קשר ולהיוועץ עמנו. לשם הכוונה כללית, אלו מספר דוגמאות למגזרים שונים עמם אנו עובדים בתחום המחזור.

1. המגזר הביטחוני
2. תעשיות שונות ועולם החקלאות.
3. עולם האלקטרוניקה.

תהליך העבודה

1. ראשית כל ממיינים באופן יסודי את המתכות.
2. את הפסולת אותה אנו לא ממחזרים, כמו זו שניתן למצוא בפלסטיק, צמיגים שונים, ספוגים, האבק שנוצר בעת תהליך ההתכה של המתכות השונות- כל אלו נמכרים אל חברות מחזור הפסולת הייעודיות בישראל ובעולם.
3. פסולת שלא ניתן למחזרה אנו דואגים לשלוח להטמנה באתר הארצי למטרה זו הנמצא ברמת חובב.

תרומה סביבתית:

חד אסף שמה לעצמה למטרה לקדם את חזון העולם הנקי יותר ולשם כך אנו עושים ככל שביכולתנו על מנת לדאוג לאיכות הסביבה. בין היתר על ידי תהליך המחזור אנו דואגים להפחתה משמעותית בכמויות הפסולת המזיקות. לגבי הפסולת אותה אנו לא יכולים למחזר כמו מתכות לא ברזליות נשלח למחזור בחברת בלוסטיל. כמו כן, סיגים מינרליים עוברים למחזור ישירות באתר המחזור וההטמנה המוסדר על פי דין. כל זאת על מנת למקסם את המאמצים להקים עבור כולנו עולם נקי וטוב יותר לחיות בו.

יצירת קשר מהיר