פעילות הקבוצה

לפרטים והצעת מחיר
חייג 04-9015000
או השאר פרטים ונחזור בהקדם 👈

 

  חֹד אסף תעשיות בע"מ הנה בין החברות המובילות בארץ לייצור ועיבוד ברזל לבניין, ייצור ועיבוד רשתות לזיון בטון וייצור מוצרי מתכת מחוטים מתוחים ומגולוונים.
  מפעלי הייצור והעיבוד של חֹד מבצעים את כל השלבים בשרשרת ייצור הברזל לבניין והרשת לזיון בטון, החל מאיסוף גרוטאות פלדה ועיבודן במפעל עיבוד הגרוטאות, דרך התכתן ויציקתן למטילי פלדה במפעל ההתכה, ערגולם של המטילים למוטות ברזל במפעל הערגול, וכלה בעיבוד המוטות לברזל בניין ולרשתות לזיון בטון במפעלי העיבוד של חד, הממוקמים בצפון הארץ בעכו ובדרומה בקרית גת.

  מוצרי החברה נמצאים בשימושן של מאות חברות בארץ

  בתחומי הבנייה, התשתיות, התעשייה, הביטחון והחקלאות. נכון להיום, קיימת בפעילות הקבוצה אינטגרציה אנכית מקיפה המאפשרת לה למקסם ולייעל את פעילותה.

  פעילותה של הקבוצה מתרכזת בישראל וברומניה

  בישראל, לקבוצה ששה מפעלים בשלושה אתרי יצור – שלושה מפעלים בעכו, מפעל לקליטה ועיבוד גרוטאות, מפעל התכה וכן מפעל לעיבוד ברזל לבנין; שני מפעלים בקרית גת, מפעל לעירגול ומפעל לעיבוד ברזל בניין ומוצרי גדר ורשת; ומפעל בנתיבות לייצור חוטים ושזרים לכבלי חשמל ובקרה. ברומניה, לקבוצה מפעל לייצור חוטי פלדה, חוטים מגלוונים וכבלי הרמה, אשר נרכש ע"י הקבוצה ביוני 2000.

  דגש על איכות השירות:

  במהלך השנים הצליחה חֹד להגדיל את מכירותיה באמצעות מדיניות הענקת שירות באיכות גבוהה ביותר ללקוחותיה מתחום הבנייה והתשתית, כמו גם מענפי התעשייה, הביטחון והחקלאות. חֹד מצטיינת בזמני אספקה קצרים, גם כאשר מדובר בהזמנות גדולות. מהנדסי הבניין המיומנים של חד מעניקים ללקוחותיה סיוע וייעוץ טכני לגבי תכניות הבניין המועברות לעיונם ע"י הלקוחות. השירות המוענק ע"י חֹד, כמו גם מוצריה, כדוגמת האלמנטים המורכבים המיוצרים על ידה ע"פ דרישות הלקוח, מסייעים ללקוחותיה לצמצם את עלויות כוח האדם שלהם ולעמוד באופן יעיל בלוחות הזמנים שלהם. החברה הינה בעלת תקן 9001 ISO.